User Login
Flag EN - LEI
For any problem:
M-F: 10:00 - 18:00 (GMT +2)
+4 0759 030 031

CAREERS

SIDEBAR

CUSTOMER SUPPORT

Căutăm coleg/colegă pentru postul de Customer Support. Te consideri o persoană organizată, comunicativă, implicată, care să ştie să gestioneze eficient situaţii dificile? Atunci eşti exact ceea ce căutăm!

Poziţie: Customer Support
Tipul jobului: Full Time, Bucureşti
Nivelul jobului: Entry Level - Primii 3 ani de experienţă

Candidatul ideal

-    Persoană calmă, răbdătoare cu atitudine pozitivă şi proactivă
-    Experienţă în relatiile directe cu clienţii ( call center sau/şi vânzări)
-    Competenţe de operare PC: Excel, Word şi internet
-    Atenţie distributivă care să-i permită desfăşurarea unor activităţi simultane
-    Foarte bune abilităţi de comunicare şi relaţionare
-    Capacitate de adaptare la cerinţele clientului
-    Engleza - nivel mediu

Descrierea jobului

-    Menţine legătura cu clienţii şi preia comenzile transmise de aceştia prin email, telefon sau facebook.
-    Îndrumă şi informează clienţii în legătură cu produsele cerute şi le prezintă prin atributele lor de calitate.
-    Înregistrează şi rezolvă reclamaţiile clienţilor. Găseşte soluţii alternative pentru rezolvarea reclamaţiilor clienţilor.
-    Transmite mesajele primite către persoanele abilitate pentru soluţionarea problemelor apărute.
-    Contactează clienţii care nu sunt mulţumiţi de produse sau servicii şi propune acestora variante.
-    Urmăreşte stadiul de livrare al unei comenzi şi informează clienţii asupra detaliilor de livrare.
-    Respectă toate procedurile şi politicile companiei.

Cum vei fi motivat:
- vei lucra într-un mediu creativ si modern
- posibilitate de dezvoltare profesională intr-un domeniu de viitor: e-commerce
- vei face parte dintr-o echipă tânără, entuziastă și pusă pe fapte mari
- ți se vor pune la dispoziție toate instrumentele de care ai nevoie
- salariu motivant

Dacă te potrivesti descrierii, trimite-ne CV-ul tău pe  contact@tghfashion.com  sau prin formularul de mai jos:

Termen-limită pentru primirea CV-urilor: 29 septembrie 2017.

Application Form

Name*:

Phone*:

CV*: (pdf or .docx)

CAPTCHA Image
Security Code*: (change image)

BACK TO TOP BACK TO TOP